e-Zamawiajacy PGKiM-internet (2)

PRZETARGI

Szanowni Państwo

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, informuje, że w zakładce udostępnia platformę zakupową. Nieodpłatny system pozwala na przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówień prowadzonych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych.

Platforma Marketplanet e-Zamawiający, umożliwi Państwu składanie ofert w formie elektronicznej. Dzięki niej będzie możliwość prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w sposób elektroniczny, gwarantujący zachowanie pełnej poufności oraz najwyższy standard bezpieczeństwa przekazu danych.

W  przypadku  pytań  lub  jakichkolwiek  wątpliwości  związanych z zasadami korzystania z platformy, prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych pod numerem telefonu +48 22 576 87 90. Infolinia dostępna od poniedziałku do piątku, w godzinach 9.00-17.00 lub na adres e-mail: oneplace@marketplanet.pl, gdzie otrzymacie Państwo profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę poprzez link: http://pgkimino.ezamawiajacy.pl/
Wejście na platformę UZP link: https://ezamowienia.gov.pl/

Krystyna Glonek

k.glonek@pgkimino.pl

tel.48 52 356 43 04
fax 48 52 356 43 04