Goście naszego miasta tak chętnie korzystają z oferty, położonego w scenerii Parku Solankowego, hotelu „Park”, iż konieczna okazała się modernizacja i zwiększenie liczby pokoi. Właśnie zakończył się remont i  do dyspozycji klientów są kolejne miejsca, wyremontowane zgodnie z najnowszymi standardami.

Zmodernizowano zarówno korytarz jak i kolejne pokoje dwu oraz trzyosobowe, w większości wyposażone m.in. w klimatyzację. Do dyspozycji gości hotelu jest też wi-fi. Standardem są takie rozwiązania jak np. klucz elektroniczny. – W ubiegłym roku przeprowadzono remont klatki schodowej. Wcześniej – zmodernizowano pokoje. Dziś kończymy kolejny etap. Wszystko to z myślą o naszych klientach, których z roku na rok jest coraz więcej. To ogromnie nas cieszy, ale jest też wyzwaniem, któremu staramy się sprostać systematycznie modernizując obiekt i rozszerzając ofertę – podsumował Marek Gerus, Dyrektor Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, które jest właścicielem hotelu.

PGKiM planuje już następne inwestycje. W przyszłości ma być przeprowadzona modernizacja kolejnych pokoi oraz sali konferencyjnej.

Przypomnijmy, hotel „Park” oferuje pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Położony jest w strefie uzdrowiskowej, w bezpośrednim sąsiedztwie basenu odkrytego. W kompleksie znajduje się też restauracja (także szczególna oferta dla miłośników sushi), spa oraz wypożyczalnia rowerów i kijków nordic walking. W pobliżu zlokalizowana jest m.in. Pijalnia Wód-Palmiarnia „Inowrocławianka”.

Szczegóły oferty hotelu dostępne są TUTAJ.