BIURO OBSŁUGI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

ul. ks. B. Jaśkowskiego 11, 88-100 Inowrocław

Główny numer telefonu 52 356-14-40

Kierownik Biura Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych:

Ewa Podogrodzka – tel. 52 356-14-44

e.podogrodzka@pgkimino.pl

Zastępca Kierownika Biura Obsługi Wspólnot Mieszkaniowych:

Paweł Ratajczak – tel. 52 356-14-45

p.ratajczak@pgkimino.pl

Inspektor ds. technicznych:

Jerzy Czerwiec – tel. 52 356-14-45

j.czerwiec@pgkimino.p

Waldemar Stachowiak – tel. 52 356-14-46

w.stachowiak@pgkimino.pl

Inspektor  ds. administrowania nieruchomościami:

Paweł Ratajczak – tel. 52 356-14-45

p.ratajczak@pgkimino.pl

Kinga Meller – tel. 52 356-14-46

k.meller@pgkimino.pl

Inspektor ds. ekonomicznych:

Danuta Jaskulska – tel. 52 356-14-42

d.jaskulska@pgkimino.pl

Inspektor ds. rozliczeń konserwacji – zgłaszanie awarii:

Teresa Krueger – tel. 52 356-14-41

t.krueger@pgkimino.pl

Inspektor ds. wspólnot mieszkaniowych :

Agnieszka Waszak tel. 52 356-14-47

a.waszak@pgkimino.pl

Aneta Zdziarska tel. 52 356-14-47

a.zdziarska@pgkimino.pl

Elżbieta Walczak tel. 52 356-14-48

e.walczak@pgkimino.pl

Izabela Osińska tel. 52 356-14-48

i.osinska@pgkimino.pl

Anna Bartczak tel. 52 356-14-49

a.bartczak@pgkimino.pl

Joanna Książek tel.52 356-14-49

j.ksiazek@pgkimino.pl