BIURO OBSŁUGI WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

ul. ks. B. Jaśkowskiego 11, 88-100 Inowrocław

Główny numer telefonu tel. 52 356 14 40

INSPEKTORZY D/S ADMINISTROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

Paweł Ratajczak
Kierownik
Inspektor d/s administrowania nieruchomościami
e-mail: p.ratajczak@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 44

Kinga Superczyńska      
Inspektor d/s administrowania nieruchomościami
e-mail: k.superczynska@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 45

INSPEKTORZY D/S TECHNICZNYCH

Sylwestrzak Anna
Inspektor d/s technicznych
e-mail: a.sylwestrzak@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 52

Waldemar Stachowiak
Inspektor d/s technicznych
e-mail: w.stachowiak@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 46

INSPEKTORZY D/S WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH

Joanna Książek
Inspektor d/s Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: j.ksiazek@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 49

Izabela Osińska
Inspektor d/s Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: i.osinska@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 48

Elżbieta Walczak
Inspektor d/s Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: e.walczak@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 48
Agnieszka Waszak
Inspektor d/s Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: a.waszak@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 49

Aneta Zdziarska 
Inspektor d/s Wspólnot Mieszkaniowych
e-mail: a.zdziarska@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 47

AWARIE

tel. 52 356 14 41

Ewa Podogrodzka 7:00-11:00
Inspektor d/s konserwacji
e-mail: e.podogrodzka@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 41

ROZLICZENIA MEDIÓW

Danuta Jaskulska
Inspektor d/s ekonomicznych
e-mail: d.jaskulska@pgkimino.pl

tel. 52 356 14 42